O nas

„Nad jeziorem” to sala bankietowa kusząca gości stylem i elegancję. Miejsce to jest doskonałym wyborem na zorganizowanie zarówno dużych, jak i małych uroczystości. Świetnie sprawdza się jako miejsce wesel, chrzcin, komunii czy też imprez firmowych. Obiekt może swobodnie pomieści 130 gości.

Sala bankietowa mieści się samym sercu Kaszub. Z jej okien rozciąga się malowniczy widok na dzikie jezioro. Urokliwy krajobraz świetnie sprawdza się podczas plenerowych sesji zdjęciowych.

Sala bankietowa „Nad jeziorem” to obiekt szczególnie przyjazny rodzinom. W dużym i zadbanym ogrodzie znajduje się specjalnie zaprojektowany drewniany domek zabaw dla najmłodszych. Współpracujemy z profesjonalną animatorką dla dzieci, która zatroszczy się o pociechy, podczas gdy dorośli będą biesiadować.

Gościom oferujemy dwie sale. Pierwsza z nich idealnie nadaje się na mniejsze wesela lub inne rodzinne imprezy, może pomieścić do 80 gości. Druga z nich idealnie nadaje na większe wesela i inne uroczystości, mieści do 130 gości.